empty

14.10.2015 02:01 PM

У Марокко 3-9 жовтня відбувся черговий етап Кубка світу ФІА по ралі-рейдам - ралі OiLibya оf Morocco 2015. В п'ятиденному африканському ралі-рейді стартувало рекордну кількість учасників - понад 200 гонщиків вийшли на маршрут загальною довжиною 2255 км, включаючи 1 358 км швидкісних спецділянок. Поряд з позашляховиками і вантажівками на ралі в Марокко виступали мотоцикли і квадроцикли.

У трьох з п'яти етапах марафону в класі вантажівок команда Олексія Лопрайса InstaForex Loprais Team впевнено здобула перемогу, а за результатами всієї гонки посіла друге місце. На шляху до заповітного фінішу команда подолала на новому Iveco Torpedo найскладніші піщані ерги пустелі Сахара, висохлі русла річок, передгір'я Атласу і інші небезпечні ділянки Чорного континенту.

За словами головного пілота команди Олексія Лопрайса, ралі OiLibya оf Morocco став другим за складністю марафоном в ралійному календарі цього року. Незважаючи на тріснуте лобове скло на останньому етапі гонки, команда Лопрайса все одно дійшла до фінішу першою і стала срібним призером дев'ятого етапу світового чемпіонату з ралі-рейдів.

InstaForex Loprais Team дякує уболівальникам та спонсорам і починає готуватися до своєї наступної гоночної місії - ралі «Дакар 2016» в Південній Америці.